Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Burgery Mysłowice

Zgłodniałeś i masz ochotę na smakowitego, świeżego, sycącego i prawdziwego burgera ze 100% wołowiną? A może marzy Ci się burger z piersi z kurczaka, z jagnięciny lub z filetem z mintaja? Doskonale trafiłeś. To właśnie w Della Casa przygotowujemy doskonałe burgery w Mysłowicach, którymi cieszyć możesz się zarówno na miejscu, jak i we własnym domu, zamawiając je z dowozem! Nie zwlekaj, ale już teraz sprawdź nasze menu i dołącz do zadowolonych Klientów!

SPRAWDŹ BURGERY W NASZYM MENU 

Rewelacyjny smak naszych burgerów zawdzięczamy kucharzom, którzy przygotowując je dbają o każdy szczegół. To dzięki temu bułki są idealnie wypieczone, podobnie jak i mięso. Dodatki zaś przed podaniem są starannie selekcjonowane, a finalnie udoskonalają smak burgera. Serdecznie chcemy zaprosić Cię do naszego lokalu, w którym będziesz mógł cieszyć się prawdopodobnie najlepszymi burgerami w Mysłowicach. Jeśli jednak wolałbyś złożyć zamówienie na burgery z dowozem, to zrób to śmiało korzystając z naszej strony internetowej lub składając zamówienie telefonicznie kontaktując się z pracownikami naszej restauracji.
Chętnie przyjmiemy Twoje zamówienie i zadbamy o to, aby zostało ono jak najlepiej zrealizowane. Uwierz, zadbamy o to, abyś był zadowolony!